Síla středu

nejkrásnější dary ženy se ukrývají v jejím lůně, v jejím středu

Semináře pro ženy a jejich propojení se s vlastním středem

 

LASKAVÉ INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ NA MÍRU

  Individuální sezení dělám pro ženy na míru.  A vycházím hlavně z metody 3×3,Renaty Sahani, kterou kombinuji s léčebnými technikami paní do...
více

 

Individuální sezení dělám pro ženy na míru.  A vycházím hlavně z metody 3×3,Renaty Sahani, kterou kombinuji s léčebnými technikami paní doktorky Evy Moučkové, porodní báby Marisy, cviky paní Mojžíšové, léčení od Thu-Hien a jemné ženské jógy a celkové tématiky kolem. Všechny tyto postupy jsem na sobě ozkoušela a velmi mi pomohly v mém osobním životě. Proto je moc ráda předávám dále….a zároveň učím ženy, jak si mohou samy pomoci, tím, že se naladí na sebe )))

Cena je 800,- /1 hod

A koná se to v mém útulném ateliéru KOKO, Lumiérů 19, Praha 5

Dostupnost bus 105 ze Smíchovského nádraží 10 min do stanice Filmové ateliéry I.

Objednávky na kochankova@gmail.com, 777839228

 

 

STŘEDA-začínáme od září 2020
18:00-19:15

JEMNÁ JÓGA na protažení a uvolnění těla

otevřená lekce, cena 150,- v prostoru mého útulného ateliéru KOKO, Lumiérů 19, Praha 5 Jemná jóga skvěle funguje na protažení zad a kloubů. Na uvolněn...
více

otevřená lekce, cena 150,-

v prostoru mého útulného ateliéru KOKO, Lumiérů 19, Praha 5

Jemná jóga skvěle funguje na protažení zad a kloubů. Na uvolnění zatuhlého těla od sezení v práci a od každodenního stresu. Na uvolnění  krku, krční páteře. Uklidnění myšlenek. A na celkovou regeneraci a odpočinek těla. Dodává svěžest do těla i do života.)))

 

více

Zpětná vazba od účastnic))))

Posílám Ti moje dojmy z jóga víkendu:

Jóga víkend zaměřený na pánevní dno byl ohromný zážitek, který nenávratně změnil moje vnímání sebe sama. Koko byla výbornou učitelkou a průvodkyní, která nás jemně nasměrovala k objevení tajemství pánevního dna. Naučily jsme se, co naše pánevní dno potřebuje, co mu dělá dobře a jakými cviky jej posílit. Hlavně jsme se však napojily na svou vnitřní energii, kterou jsme díky meditacím a rituálům propojily s univerzální energií přírody.
Cením si, s jakou něhou a láskou k nám Koko přistupovala, s jakou pečlivostí nás učila, s jakou trpělivostí s námi pracovala, s jakým zájmem naslouchala našim dojmům, pocitům, ale i obavám. Dávala nám pocit důvěry a bezpečí, a díky tomu jsme se tak mohly bez obav ponořit samy do sebe. Z celého srdce děkuji za těchto několik intenzivních dní, ze kterých jsem si tolik odnesla.
Adéla Skřivánková, aka Adéla odjela, redaktorka Žena a život)))

Pánevní dno jsem absolvovala s KOKO na Skalce u Doks a bylo to přirozené, humorné, hluboké a prosté a po měsíci od kurzu se to stalo a nyní jsem v očekávání....děkuji Marta Gregušová

Kurz pánevního dna byl nezapomenutelným zážitkem, hlavně díky přátelskému a srdečnému přístupu učitelky Koko. Časem, který jsem si dopřála jen sama pro sebe, propojila se se svým ženstvím a uvědomila si věci, na které člověk jindy nemyslí. A mělo to nečekaně rychlý spád, protože jsem jen pár dní po návratu z kurzu otěhotněla :-))))))))))))))Aneta Šaferová, šéfredaktorka Proč Ne?

Jógový víkend s Koko je vždy zážitek - Koko má dar propojovat rozmanité lidi v zajímavé společenství. Vždy dbá na to, aby vše probíhalo v příjemné místě, aby se dobře jedlo a pilo, aby měl každý prostor pro sebe a aby byl i prostor pro společná setkávání. Prostě se o nás dobře stará. A samozřejmě se cvičí a medituje - jemně, ale do hloubky, trochu netradičně, ale vždy s ohledem na potřeby každé z nás. Domů odjíždím vždy s úsměvem na tváří i v srdci, obohacená a tak trochu proměněná. Alena Hessová

Jaruška Doyle, učitelka jógy, spolumajitelka jóga studia Grain Space

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA aneb doporučuji

Na poli jógy už nějaký ten pátek kroužím a sebevzdělávání je pro mě stejně tak stěžejní jako má osobní praxe. Času je jako šafránu a proto si (po)řádně vybírám, kam svou energii nasměruji. Tématika pánevního dna mě fascinuje nejen jako učitelku jógy, ale především jako ženu. Můj prvotní záměr byl, dorazit na seminář s podtónem sebevzdělávání a šíření tématu dál. Už však po několika minutách jsem byla okouzlena energickou charismatičností Koko a přestala absorbovat pro “své” studenty a nevědomky se akomodovala více do sebe a transformovala každý okamžik pro sebe. Každý rituál měl pro mě obrovskou hloubku a troufám si říct, že některé z nich i dokonce léčivý podtón. Uchopení pánevního dna, díky bohu ne na bázi stáhni a povol, mi okamžitě ukázalo hojivý efekt sebelásky. Vědět, jak oblast mé malé pánve funguje pohledem a zkušenostmi Koko se mnou natolik rezonoval, že jsem si praxi přidala do své každodenní sádhany a začalo se měnit mnohé. Od sexu s partnerem, přes ztrátu PMS, hormonální a emotivní vyladěnost, kratší a ÚPLNĚ bezbolestivou menstruaci a do slova úklid fyzického prostoru oblasti malé pánve. Jsem vděčná za takové učitele jako je Koko, kteří mají zkušenosti a navíc je umí citlivě v naladění na skupinu předávat. Milé ženy, neváhejte. Doražte, neb ztratit můžete pouze zastaralé zatěžkávající informace o pánevním dnu a od tohoto dna se můžete odrazit ke krásnému sebepřijetí, které je nosné a z každým přibývajícím rokem se jeho investice ukáže. Získáte více, než jsem vůbec schopná slovem popsat. Jsou semináře, které se prostě mají zažít. ….Jaruška Doyle

pohádka o zdravém pánevním dnu, aneb něco více o kurzu

Ty největší, nejtajemnější a nejkrásnější dary a poklady ženy se ukrývají v jejím lůně. Je to jako kdybychom si představili posvátnou, překrásnou zahrádku plnou vzácných druhů rostlin, které potřebují speciální péči. Někdy je zahrádka plná kvetoucích bujarých rostlin, plná života. A někdy se v ní nacházejí uschlé listy květin, je trochu zanedbaná, či až zaplevelená.

Toto vše odvisí od situací v našem životě. Někdy jsme šťastné, plné života a lásky, a vše se nám daří. Záříme. Jindy řešíme nějakou závažnou situaci v životě a máme smutek či stres, není nám úplně nejlépe. Všechny tyto situace se pak ukládají i v našem lůně, v naší pánvi. Naše pánev funguje jako emoční barometr.

Podíváme se na to vše z roviny fyzické, z roviny emocionální a z roviny energetické.

A my se na tomto kurzu naučíme, jak s tím naložit? Jak vytřást vztek, agresi a stres ze své pánve? Jak lehce změnit sedací návyky v našem životě? Jak pečovat o svou pánev? Jak se cítit dobře a spokojeně ve svém těle? Jak zahrnout jednoduché pohyby do naší uspěchané každodennosti?

Tímto Vás zvu na kurz, ve kterém si vytvoříte úplně nový vztah se svým lůnem, se svojí pánví. Probudíme v ní energii a naučíte se jednoduché cviky v leže či v sedě, založené na dechu a jemném pohybu. Naučíte se pánevní dno posilovat i relaxovat. Naučíme se o sebe více pečovat.

Budeme i hodně meditovat a pracovat v rovině energetického pole. Vše za zvuku hudebního nástroje sun-drum, na který hraji během meditací. Hudba nás povede. A aromaterapie Aurasoma vše doplní a jemně a laskavě pomůže dotvořit energetické změny.

Vše s Láskou, Jemností, Laskavostí, Něhou a Úctou k Ženě, její pánvi, jejímu pokladu, jejímu životu)

 

 

 

Kurz je určen pro ženy, které
v  chtějí zjistit, kde se pánevní dno nachází a co je to vlastně je?

v   a jak s ním správně pracovat?

v  chtějí preventivně pečovat o sebe a svojí pánevní oblast

v  přejí si více aktivovat svou ženskou energii

v  přejí si více aktivovat svou sexuální a tvořivou energii, touhu, radost

v  se zajímají o bylinky vhodné pro ženu

v  přejí si odložit smutek, únavu, starosti, stres, vztek a úzkosti atd. a nahradit je radostí ze života a vitalitou

v  potřebují harmonizovat tělo

v  si přejí počít přirozeně miminko a připravit se na to

v  si přejí mít pravidelnou a snadnou menstruaci

v  chtějí se připravit na přechodové období

v  mají inkontinenci a bolesti v SI kloubu

v  řeší myomy a útvary na děložním čípku a přejí si být zdravé za pomoci bylinných produktů

 

Jak se na kurzu pracuje?
v  anatomicky objevíme soustavu tří vrstev svalů pánevního dna

v  naučíme se soustavu cviků-metoda 3×3

v  objevíme souvislosti krku, pánve, chodidla

v  řekneme si, čemu se vyvarovat při cvičení pánevního dna

v  naučíme se, jak uvolnit napětí, jak relaxovat a jak zpevňovat pánevní dno / jednoduché cviky zvládnutelné v každodenním životě/

v  naučíme se dýchat do pánevního dna

v  ve vedené meditaci navštívíme své pánevní dno

v  pomocí bioenergetických cviků se naučíme odstraňovat stresy z pánve

v  objevíme jemnost, něhu, laskavost, sebe přijetí a sebelásku

v  objevíme zdravou lenost a další možnosti laskavé péče o ženství